Apie mane

Mielos klientės, manau, jog prieš apsilankydamos pas mane,  turėtumėte su manimi  susipažinti. Mano vardas Karolina, labai džiaugiuosi galėdama save pristatyti kaip permanentinio makiažo meistrę.

Gimiau ir užaugau mažame miestelyje Žemaitijoje. Dar nuo mažų dienų mano mėgstamiausias dalykas, priverčiantis mane prarasti laiko nuovoką, buvo dailė, ypatingai grafika, iš pačių smulkiausių dalelyčių kurti gražią visumą. Pedagogai labai dažnai skatindavo, jog turėčiau gyvenime eiti būtent ta linkme. Tik šiam patarimui išgirsti prireikė kiek daugiau laiko nei aš tikėjausi.

Baigusi mokyklą, įstojau i Vilniaus Universitetą studijuoti teisės mokslų ir tęsti šeimos tradiciją.

Mokslams įpusėjus širdies neapleido mintis, jog tai ne mano pašaukimas. Nepaisant abejonių teisės magistro studijas baigiau sėkmingai. Ir kadangi žmogus kiekvienoje situacijoje turėtų įžvelgti teigiamų dalykų, teisės magistro studijos ir po studijų du metai teisinio darbo, suformavo mane kaip disciplinuotą, atsakingą ir kantrumu pasižyminčią asmenybę.

Savo pašaukimą kurti tai, kas miela širdžiai, paskatino profesionalūs visažo mokymai, vėliau sekė daugybė individualių permanentinio makiažo mokymų pas mane įkvėpusius meistrus, nuolat tobulinuosi ir sužinau naujausias tendencijas tarptautinėse permanentinio makiažo ir Microblading konferencijose įvairiuose pasaulio kraštuose (daugiau informacijos skiltyje kvalifikacija).

Man labai svarbu, kad mano klientės liktų patenkintos galutiniu rezultatu, savimi labiau pasitikėtų. Nes moteriai pasitikėjimas savimi ir gražus atvaizdas veidrodyje garantuoja sėkmę.